Oslo

KONTAKT
Anlegg og industri:
 Knut Harald Resen-Fellie, M 932 43 039, knut.harald.resen-fellie@ramboll.no   
Areal og eiendomsjus: Mikal Storhaug, M 905 905 60, mikal.storhaug@ramboll.no
Bane: Ørjan Lydersen, M 930 06 451, orjan.lydersen@ramboll.no
Brann og sikkerhet: Elisabeth Røine, M 934 99 699,
elisabeth.roine@ramboll.no
Bygg: Tommy Hurthi Steinkjer, 959 96 663, 
tommy.steinkjer@ramboll.no  
Energi: André Smith, M 934 01 816, andre.smith@ramboll.com
Geoteknikk Sør og Øst: Øyvind Bredvold, M 932 12 773, oyvind.bredvold@ramboll.no
Miljø:
Vibeke Riis, M 950 80 010, 
vibeke.riis@ramboll.no  
Prosjektledelse:
 Harald Sæves Johansen, M 932 43 097, harald.johansen@ramboll.no

Prosjektledelse transport:  Marianne Aase, M 488 90 978,
marianne.aase@ramboll.no
Samferdselselektro: Marte Røine Brurås, M 988 66 785, marte.bruraas@ramboll.no
Smart mobilitet: Sindre Levinsen, M 950 84 596, sindre.levinsen@ramboll.no
Spesialfag Bygg:
Lars Boberg Hov, M 957 46 316, 
lars.hov@ramboll.no   
Sustainable buildings: Heidi Lyngstad, M 992 77 832, heidi.lyngstad@ramboll.no
Tekniske systemer: Irene Strøm, M 957 92 518, irene.strom@ramboll.no 
Vann: Einar Vegsundvaag, M 951 82 352,
einar.vegsundvaag@ramboll.no
Veg: Rolf Bjørkeslett, M 905 41 780, rolf.bjorkeslett@ramboll.no

Rambøll Management Consulting
Kontaktinfo til alle rådgivere i Rambøll Management Consulting

Kontakt

Terje Dengerud

Terje Dengerud

Direktør, Samferdsel & byutvikling
T: +47 905 31 903
Jørgen Stene

Jørgen Stene

Divisjonsleder Bygg og spesialfag, Markedskoordinator
T: +47 932 43 051

Rambøll

Besøksadresse: Harbitzalléen 5, 0275 Oslo
Postadresse: Postboks 427 Skøyen, 0213 Oslo
T: 22 51 80 00

Her finner du oss

 

Rambøll

Rambøll
Besøksadresse: Harbitzalléen 5, 0275 Oslo
Postadresse: Postboks 427 Skøyen, 0213 Oslo
Tel:22 51 80 00

Mail: firmapost@ramboll.no

Andre sites

Andre sites