Kontakt oss

Kontakt

Ta kontakt med oss for å høre hva vi kan gjøre for deg!

Aaste Gulden Sakya

Aaste Gulden Sakya

Fagkoordinator Landskapsarkitektur
T: +47 930 34 071
Våre landskapsarkitekter er blant landets fremste eksperter på feltet, og kan bistå i utviklingen av alle typer landskapsprosjekter. Kontakt oss for å høre hva vi kan hjelpe deg med, og les mer om våre tjenester her.

 

Arendal:

Gøril Mortensen,  goril.mortensen@ramboll.no M: 970 60 644

Bergen:   

Else Dybkjær, else.dybkjaer@ramboll.no M: 474 65 151

Drammen:   

Hege Saxebøl Moum, hege.moum@ramboll.no M: 913 53 144

Fredrikstad:   

Linda Sannerød, linda.sannerod@ramboll.no M: 959 99 389

Kristiansand:   

Gøril Mortensen,  goril.mortensen@ramboll.no M: 970 60 644

Lillehammer:   

Ingfrid Lyngstad, ingfrid.lyngstad@ramboll.no M: 952 82 264

Oslo:   

Torunn Hognestad, torunn.hognestad@ramboll.no M: 958 11 896

Stavanger:   

Else Dybkjær, else.dybkjaer@ramboll.no M: 474 65 151

Trondheim:   

Jan Ole Lein, jan.ole.lein@ramboll.no M: 932 43 280

Tønsberg:   

Sigrun Dalen Ganz, sigrun.ganz@ramboll.no M 908 54 868  
Sylvia Piamonte Samuelsen, sylvia.samuelsen@ramboll.no M 454 01 745

 

Rambøll Norge AS

Rambøll Norge AS
Fakturamottak: Postboks 190 Økern, 0510 Oslo
Besøksadresse: Hoffsveien 4, 0275 Oslo
Postadresse: Postboks 427 Skøyen, 0213 Oslo
Tel: 22 51 80 00
Fax 22 51 80 01

Mail: firmapost@ramboll.no